Trumpalaikiai greitieji kreditai

Trumpalaikiai greitieji kreditai

Jums netikėtai prireikė pinigų, bet nežinote, iš kur jų pasiskolinti? Mes jums padėsime atsakyti į šį klausimą. Šiame straipsnyje aptarsime 11 kredito įmonių (CreditStar.lt, MiniPaskola.lt, Paskoliukas.lt, BobutėsPaskola.lt, Credit24.lt, SohoCredit.lt, SmsCredit.lt, ICredit.lt, SmsPinigai.lt, LitCredit.lt, Vivus.lt, Finlande: halpa pikavippi), siūlančių pigiausius trumpalaikius greituosius kreditus. Panagrinėsime ne tik greitųjų kreditų kainas (palyginsime, kiek skirtingose kredito bendrovėse kainuoja 300 Lt bei 500 Lt dydžio greitieji kreditai 30 bei 90 dienų laikotarpiui), bet ir pateiksime kitą pagrindinę informaciją: kokia yra minimali bei maksimali greitosios paskolos suma bei kokio dydžio kreditai suteikiami naujiems vartotojams, koks yra minimalus bei maksimalus kredito suteikimo terminas, ar pirmoji paskola yra suteikiama nemokamai, ar yra galimybė turėti kelias paskolas vienoje kredito įmonėje tuo pačiu metu.

Kokia yra minimali ir maksimali greitosios paskolos suma?

Minimali greitosios paskolos suma – 100 Lt (kreipiantis į tokius kreditorius kaip MiniPaskola.lt, SmsCredit.lt ar LitCredit.lt). Jei jums reikia ne mažesnės nei 150 Lt sumos, galite kreiptis ir į SmsPinigai.lt bei Credit24.lt. Tokios kredito įmonės kaip SohoCredit.lt, CreditStar.lt, ICredit.lt bei Vivus.lt neskolina mažiau nei 250 Lt. Paskoliukas.lt neteikia mažesnių nei 300 Lt dydžio kreditų, o BobutėsPaskola.lt – mažesnių nei 500 Lt.

Maksimali greitosios paskolos suma svyruoja nuo 1000 Lt iki 10 000 Lt, priklausomai nuo to, į kurį kreditorių kreipsitės. Pavyzdžiui, jūs neturėsite galimybės iš ICredit.lt pasiskolinti daugiau nei 1000 Lt, o iš LitCredit.lt – daugiau nei 1500 Lt. MiniPaskola.lt ir SmsCredit.lt teikia kreditus iki 2000 Lt, o Paskoliukas.lt – iki 3500 Lt. Jei jus domina greitoji paskola iki 5000 Lt, galite kreiptis ir į Vivus.lt ar SohoCredit.lt. Kiek didesnę paskolą (iki 7000 Lt) galima gauti iš Credit24.lt ar CreditStar.lt. Visgi, didžiausias greitųjų paskolų sumas (iki 10 000 Lt) siūlo BobutėsPaskola.lt bei SmsPinigai.lt.

Kokio dydžio greiti kreditai suteikiami naujiems klientams?

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad ne visos kredito įmonės suteikia galimybę gauti maksimalią paskolą skolinantis pirmąjį kartą. Jei jūs esate naujas klientas, jums gali būti taikomi apribojimai. Bene griežčiausius apribojimus taiko MiniPaskola.lt: nauji klientai neturi galimybės gauti didesnės nei 600 Lt dydžio greitosios paskolos. LitCredit.lt bei CreditStar.lt naujiems klientams skolina iki 750 Lt. Jei jūsų poreikius geriausiai atitiktų greitoji paskola iki 1000 Lt, pirmąjį kartą galite kreiptis ir į SmsCredit.lt, SohoCredit.lt ar Paskoliukas.lt.

Vivus.lt bei Credit24.lt neskelbia minimalios naujiems klientams teikiamos greitos paskolos sumos, kadangi kiekvienas klientas yra vertinamas individualiai (priklausomai nuo jo mokumo nustatomos ir greitosios paskolos „lubos“). Tokie kreditoriai kaip BobutėsPaskola.lt, Icredit.lt bei SmsPinigai.lt jokių apribojimų naujiems klientams netaiko.