Pigiausia paskola nuo 18 metų

Pigiausia paskola nuo 18 metų

Kai kurios kredito įmonės taiko amžiaus apribojimus savo klientams. Visgi, yra nemažai kreditorių, kurie suteikia paskolas visiems pilnamečiams asmenims, atitinkantiems ir kitus keliamus reikalavimus (ViaSms.lt, PopKreditas.lt, BigCredit.lt, MomentCredit.lt, LitCredit.lt, SmsCredit.lt, BlicKreditas.lt, GreitasKreditas.lt, CreditDay.lt, PegasusCredit.lt, Vivus.lt, BigBank.lt, BobutėsPaskola.lt, Credit24.lt, SosCredit.lt, PaskolosTau.lt, KreditųCentras.lt, CreditStar.lt, Pikalaina18v.fi).

Kaip nuspręsti, į kurį kreditorių geriausia kreiptis? Tai priklauso nuo to, kokie yra jūsų pageidavimai. Galbūt jums svarbu, kad būtų galimybė gauti pakankamai didelę pinigų sumą? Gal jums aktualus kuo ilgesnis paskolos grąžinimo terminas? Gal jūs norite turėti galimybę gauti keletą kreditų vienu metu? Gal vienintelis jus dominantis kriterijus – kuo mažesnė kaina? Tokiu atveju, tikrai norėsite sužinoti, kokios kredito bendrovės pirmąsias paskolas suteikia nemokamai?

Mes pasirengę padėti atsakyti į jus dominančius klausimus. Nuodugniai aptarsime įmones, teikiančias paskolas asmenims nuo 18 metų.

Kokia yra minimali ir maksimali greitosios paskolos suma?
Minimali greitos paskolos suma, kurią galite gauti iš MomentCredit.lt, LitCredit.lt bei SmsCredit.lt – 100 Lt, iš Credit24.lt – 150 Lt, iš PaskolosTau.lt, CreditDay.lt, GreitasKreditas.lt, BlicKreditas.lt bei BigCredit.lt – 200 Lt. Panašios minimalios greitos paskolos sumos vyrauja ir kitose kredito įmonėse: ViaSms.lt, PegasusCredit.lt, CreditStar.lt bei Vivus.lt teikia paskolas nuo 250 Lt, o KreditųCentras.lt bei SosCredit.lt – nuo 300 Lt. Iš BobutėsPaskola.lt bei PopKreditas.lt nėra galimybės pasiskolinti mažiau nei 500 Lt, o iš BigBank.lt – mažiau nei 1000 Lt.

Jei jus labiau domina, kokią maksimalią sumą galite gauti iš kiekvieno kreditoriaus, galime jus informuoti, kad iki 1500 Lt galite pasiskolinti iš ViaSms.lt ar LitCredit.lt, iki 2000 Lt – iš KreditųCentras.lt, GreitasKreditas.lt, BlicKreditas.lt bei SmsCredit.lt. SosCredit.lt siūlo kreditus iki 3000 Lt, CreditStar.lt – iki 4000 Lt, PaskolosTau.lt, Vivus.lt bei CreditDay.lt – iki 5000 Lt, o Credit24.lt – iki 7000 Lt. Bene didžiausias paskolas (iki 10 000 Lt) teikia 4 kreditoriai: PopKreditas.lt, MomentCredit.lt, PegasusCredit.lt ir BobutėsPaskola.lt. Jei 10 000 Lt suma jums yra per maža, belieka kreiptis į BigBank.lt, kadangi jie suteikia galimybę pasiskolinti net iki 34 000 Lt.

Kokio dydžio greiti kreditai suteikiami naujiems klientams?

Pirmą kartą skolindamiesi iš ViaSms.lt ar GreitasKreditas.lt, gausite ne daugiau nei 500 Lt, iš KreditųCentras.lt – ne daugiau nei 700 Lt, iš CreditStar.lt ar LitCredit.lt – ne daugiau nei 750 Lt. Kiek lankstesnes sąlygas naujiems klientams suteikia BigCredit.lt, SmsCredit.lt ir BlicKreditas.lt: galėsite pasiskolinti iki 1000 Lt.

Visos šios kredito įmonės suteikia palankesnes sąlygas lojaliems klientams. Pavyzdžiui, jei antrą kartą imsite kreditą iš ViaSms.lt, jums galės būti suteikta 750 Lt suma, jei trečią kartą – 1500 Lt; jei antrąkart kreipsitės į LitCredit.lt, galėsite gauti iki 1000 Lt, jei trečiąkart – iki 1500 Lt. Kiekvieną kartą kreipiantis į BigCredit.lt, išduodama suma padidėja 200 Lt, kol galiausiai skolinantis 6 ar daugiau kartų yra galimybė gauti 2000 Lt. Jei antrą kartą kreipsitės į SmsCredit.lt ar BlicKreditas.lt, jums galės būti suteiktas greitasis kreditas, siekiantis iki 1500 Lt, jei kreipsitės ir trečiąkart – iki 2000 Lt. Jei norėsite gauti kiek didesnę sumą iš GreitasKreditas.lt, turėsite būti labai lojaliu klientu, kadangi 1000 Lt greitoji paskola suteikiama tik skolinantis 7 kartą, o 2000 Lt greitoji paskola – tik 11 kartą. KreditųCentras.lt visiems klientams, besikreipiantiems 4 kartą, suteikia paskolas iki 1000 Lt, 6 kartą – iki 1500 Lt, 9 kartą – iki 2000 Lt. Žinoma, labai svarbu, kad greitieji kreditai būtų atiduodami laiku: jei klientai laiku neįvykdo savo įsipareigojimų, jie praranda galimybę gauti didesnę paskolą nei pirmąjį kartą.

Ne visos kredito įmonės naujiems klientams skolina mažesnes pinigų sumas nei pastoviems klientams. Pavyzdžiui, PopKreditas.lt, MomentCredit.lt ar BobutėsPaskola.lt skelbia, kad naujiems klientams jokių apribojimų nėra. Vivus.lt ir Credit24.lt pabrėžia, kad kiekvienas klientas vertinamas individualiai (vadinasi, pirmosios paskolos suma gali būti apribota dėl nepakankamo kliento mokumo, bet ne dėl to, kad yra kreipiamasi pirmąjį kartą). CreditDay.lt, PegasusCredit.lt, BigBank.lt, SosCredit.lt ir PaskolosTau.lt savo internetiniuose tinklalapiuose taip pat neskelbia apie galimus apribojimus naujiems klientams, tad jau patį pirmąjį kartą galima mėginti teikti paraišką maksimaliai paskolos sumai gauti.