Kur gauti paskolą bedarbiui?

paskolą bedarbiui

Jūs esate bedarbis ir jums trūksta pinigų? Galbūt ieškote galimybės trūkstamų lėšų pasiskolinti? Lietuvoje veikia ne viena kredito įmonė, teikianti greitąsias paskolas. Deja, dauguma kredito įmonių reikalauja, kad kredito gavėjas būtų dirbantis fizinis asmuo, kitaip galimybė gauti greitąją paskolą nėra suteikiama. Visgi, yra keletas kredito įmonių, kurios išduoda kreditus net ir nedirbantiems asmenims: ViaSms.lt, GreitasKreditas.lt, MomentCredit.lt, SosCredit.lt, PaskolosTau.lt bei KredituCentras.lt.

Nors visas minėtas kredito įmones vienija tai, kad greiti kreditai yra suteikiami ir bedarbiams, visgi, jų vykdoma veikla ir pasiūlymai klientams yra skirtingi. Kad nepasimestumėte kredito įmonių įvairovėje, aptarkime jas keliais pjūviais. Straipsnyje panagrinėsime, kokią minimalią ir maksimalią greitosios paskolos sumą suteikia skirtingi kreditoriai bei koks yra minimalus ir maksimalus kredito suteikimo terminas. Kadangi daugumai žmonių svarbiausia yra kredito kaina, apžvelgsime, kiek skirtingose kredito įmonėse kainuoja 300 Lt, 500 Lt, 1000 Lt bei 2000 Lt dydžio greitieji kreditai. Taip pat paanalizuosime, kokio dydžio greiti kreditai yra suteikiami naujiems klientams, ar yra galimybė vienu metu toje pačioje įmonėje turėti keletą paskolų. Pasidomėsime, kokie yra minimalaus amžiaus reikalavimai potencialiems kredito gavėjams ir ar pirmoji paskola yra suteikiama nemokamai.

Kokia yra minimali ir maksimali greitosios paskolos suma?

Minimali paskolos suma svyruoja nuo 100 Lt (MomentCredit.lt, LitCredit.lt, MiniPaskola.lt,) iki 300 Lt (Paskoliukas.lt, SosCredit.lt, KredituCentras.lt). GreitasKreditas.lt bei PaskolosTau.lt neteikia mažesnių nei 200 Lt dydžio paskolų, o ViaSms.lt – mažesnių nei 250 Lt paskolų. Maksimalios paskolos sumos įvairovė yra kiek didesnė. Mažiausius kreditus siūlo ViaSms.lt bei LitCredit.lt (iki 1500 Lt). Iš GreitasKreditas.lt, MiniPaskola.lt, bei KredituCentras.lt galite pasiskolinti iki 2000 Lt, iš SosCredit.lt – iki 3000 Lt, iš Paskoliukas.lt – iki 3500 Lt. Didžiausius kreditus siūlo PaskolosTau.lt (iki 5000 Lt) bei MomentCredit.lt (iki 10 000 Lt).

Koks yra minimalus ir maksimalus kredito suteikimo terminas?
Mažiausias galimas paskolos suteikimo terminas 15 dienų (ViaSms.lt, PaskolosTau.lt). GreitasKreditas.lt bei KredituCentras.lt neteikia paskolų trumpesniam nei 20 dienų laikotarpiui, o MomentCredit.lt – trumpesniam nei 30 dienų laikotarpiui. Tik viena kredito įmonė (SosCredit.lt) teikia paskolas ne trumpesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui.

Maksimalus paskolos suteikimo terminas taip pat varijuoja. Dalis kredito įmonių (ViaSms.lt, GreitasKreditas.lt, bei KredituCentras.lt) neteikia paskolų ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui. Kiti kreditoriai yra kiek lankstesni. PaskolosTau.lt – 60 dienų. Visgi, ilgiausius paskolos grąžinimo terminus siūlo SosCredit.lt (18 mėnesių) bei MomentCredit.lt (36 mėnesius).

Kiek kainuoja 300 Lt bei 500 Lt dydžio greitieji kreditai?

Įvairios kreditą teikiančios įmonės skirtingai įkainoja greituosius kreditus. Pavyzdžiui, jei norėsite pasiskolinti 300 Lt (30 dienų laikotarpiui), greitoji paskola jums kainuos 27 Lt (jei naudositės ViaSMS.lt paslaugomis), 28 Lt (jei paskolą imsite iš GreitasKreditas.lt, ar PaskolosTau.lt), bei 28,35 Lt (iš KreditųCentras.lt). Panašiai kredito įmonės pasiskirsto pagal kainas ir skolinantis 500 Lt 30 dienų laikotarpiui: greitasis kreditas kainuos 45 Lt (iš ViaSms.lt), 47 Lt (iš GreitasKreditas.lt, bei PaskolosTau.lt), 47,25 Lt (iš KredituCentras.lt).

Visgi, jei 30 dienų laikotarpis jums yra per trumpas ir jūs pageidaujate gauti 300 Lt ar 500 Lt kreditą, pavyzdžiui, 90 dienų terminui, turime jus nuvilti: visos išvardintos kredito įmonės nesuteikia galimybės pasiskolinti nurodytos sumos pinigų 3 mėnesių laikotarpiui. Visgi, yra dvi išimtys: SOScredit.lt neteikia trumpalaikių greitųjų kreditų, kadangi minimalus paskolos grąžinimo terminas yra 180 dienų (300 Lt greitasis kreditas jums kainuos 106,64 Lt, 500 Lt greitasis kreditas – 177,74 Lt). MomentCredit.lt suteikia galimybę pasirinkti jums patogiausią grąžinimo terminą bet kokio dydžio kreditui (naujiems klientams teikiami 100 Lt, 200 Lt, 500 Lt, 1000 Lt, 1200 Lt bei 1500 Lt greitieji kreditai). Pavyzdžiui, jei norėsite pasiskolinti 200 Lt 30 dienų terminui, tai jums kainuos 16 Lt, 90 dienų terminui – 32,83 Lt; jei skolinsitės 500 Lt 30 dienų laikotarpiui, sumokėsite 40 Lt, jei 500 Lt 90 dienų laikotarpiui – 82,06 Lt.

Kiek skirtingose kredito bendrovėse kainuoja 1000 Lt bei 2000 Lt greitieji kreditai?
Pigiausiai 1000 Lt greitoji paskola 30 dienų laikotarpiui kainuoja 80 Lt (MomentCredit.lt). Kitų kreditorių kainos taip pat yra panašios: 90 Lt (ViaSms.lt, ), 94 Lt (GreitasKreditas.lt, PaskolosTau.lt), 94,5 Lt (KredituCentras.lt). Mažiausią 2000 Lt dydžio kredito kainą 30 dienų taip pat siūlo MomentCredit.lt (120 Lt). . Likusios kredito įmonės (GreitasKreditas.lt, PaskolosTau.lt, KredituCentras.lt) 2000 Lt kreditus įkainoja panašiai – 188 Lt ar 189 Lt.

Kita vertus, jei 30 dienų terminas jums yra per trumpas, galite pasirinkti ir ilgesnį paskolos grąžinimo terminą. Pavyzdžiui, 1 1000 Lt greitas kreditas (60 dienų) iš PaskolosTau.lt kainuoja 198 Lt, o 2000 Lt – 396 Lt. 1000 Lt.

Nors ilgiausius paskolos grąžinimo terminus siūlo MomentCredit.lt ir SosCredit.lt, šių kreditų kainos yra pačios aukščiausios. SosCredit.lt siūlo maksimalų 420 Lt paskolos grąžinimo laikotarpį: 1000 Lt paskola kainuos 844 Lt, o 2000 Lt paskola – 420 Lt. MomentCredit.lt suteikia kreditus net 36 mėnesiams, tiesa, 1000 Lt greitasis kreditas kainuos 1175,48 Lt, o 2000 Lt – 2075,56 Lt.

Kokio dydžio greiti kreditai suteikiami naujiems klientams?

Verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad ne visos kredito įmonės naujiems klientams suteikia 1000 Lt ar 2000 Lt paskolas. Pavyzdžiui, maksimali paskola, suteikiama ViaSms.lt ar GreitasKreditas.lt (skolinantis pirmą kartą) – 500 Lt. Jei pirmą kartą imsite kreditą iš KredituCentras.lt, negausite daugiau nei 700 Lt, Bet kokiu atveju visas kredito bendroves vienija tai, kad lojaliems klientams suteikiamos palankesnės sąlygos (nuolat naudojantis tos pačios įmonės paslaugomis suteikiamos paskolos dydis vis didėja).

SosCredit.lt taip pat suteikia galimybę net ir naujiems klientams kreiptis dėl maksimalaus 3000 Lt dydžio kredito. PaskolosTau.lt savo internetinėje svetainėje skelbia, kad jie suteikia paskolas iki 5000 Lt; jokių nuorodų apie naujiems klientams taikomus apribojimus nėra. MomentCredit.lt savo klientams suteikia galimybę net ir pirmąjį kartą kreiptis dėl 10000 Lt paskolos.

Ar yra galimybė gauti pirmąją paskolą nemokamai?

Jei tam tikros kredito įmonės paslaugomis ketinate naudotis pirmą kartą, pasidomėkite, ar yra teikiama paslauga „pirma paskola nemokamai“. Tai išties naudingas pasiūlymas – klientai turi galimybę gauti pirmąją paskolą be jokių palūkanų (sutikite, bedarbiams asmenims ši lengvata turėtų būti ypač patraukli). Iš mūsų nagrinėjamų kredito bendrovių tokį pasiūlymą teikia ViaSms.lt, MomentCredit.lt.

Kokio minimalaus amžiaus turi būti asmuo, norintis gauti kreditą?
Dažniausiai kredito įmonės taiko minimalius amžiaus apribojimus, t.y. greitieji kreditai suteikiami visiems pilnamečiams asmenims. Kreditus asmenims nuo 18 metų suteikia tokios kredito įmonės kaip ViaSms.lt, GreitasKreditas.lt, MomentCredit.lt, SosCredit.lt, PaskolosTau.lt bei KredituCentras.lt.

Ar yra galimybė gauti antrą paskolą dar negrąžinus pirmosios?

Kai kuriems asmenims, net ir negrąžinus turimos paskolos, prireikia dar vieno kredito. Kadangi tai pakankamai aktualu bedarbiams, panagrinėkime, kurios kredito įmonės teikia tokią galimybę. Deja, turime jus nuvilti: dauguma kredito įmonių (ViaSms.lt, GreitasKreditas.lt, , SosCredit.lt, KredituCentras.lt) reikalauja, kad pirmiausia būtų grąžinta turima paskola, tik tada galima pildyti paraišką dėl kitos paskolos.

Visgi, yra ir išimčių. Pavyzdžiui, MomentCredit.lt siūlo galimybę pateikti paraišką dėl naujo kredito dar negrąžinus pirmojo. Iš esmės, tokie klientai neturės dviejų kreditų vienu metu, bet papildys turimą kreditą (atitinkamai, bus perskaičiuotos ir įmokos kredito grąžinimui). Svarbiausia, kad bendra skolinamų pinigų suma neviršytų maksimalios klientui suteikiamos greitosios paskolos.