Ar nemokami greitieji kreditai internetu gali padėti?

greitieji kreditai internetu

Apie tai, ar greitieji kreditai internetu gali padėti, reikės nuspręsti pačiam. Šiandien retai kuris nesistengia sutaupyti pinigų, parduotuvėje pasirinkdamas akcijos prekių už palankią kainą. Kitiems tai tarsi gyvenimo būdas. Lyginti įvairius kuponų portalus yra jų kasdienybė. Galimybės neribotos ir kiekvienas žmogus turi pasirinkti – įsigyti prekę dabar ar, jeigu kišenė tuščia, laukti iki atlyginimo. Tačiau yra dar vienas variantas – tai greitieji kreditai, kuriems pateikti paraišką ir gauti tereikia vos 15 minučių. Būna įvairių aplinkybių, todėl patiriant finansinių sunkumų, prioritetai keičiasi.

Kokios palankiausios paskolos internetu bus birželį?

Šis klausimas labai aktualus, tačiau žodis “palankiausios” šiuo atveju nėra tinkamas, nes visoms tokio pobūdžio paslaugoms bus taikomi komisiniai, žinoma, jei tai nebus toks atvejis, kai, pavyzdžiui, vyksta akcija – pirmasis kreditas internetu be procentų. Nors tokios paslaugos yra greitas ir lengvas finansinių bėdų sprendimas, į tai reikėtų atsižvelgti rimtai, pasveriant visus “už” ir “prieš”. Jeigu sukate galvą, kur pasiskolinti pinigų, kad galėtumėte išgyventi iki atlyginimo dienos, apsvarstykite, ar tikrai Jūsų atlyginimo užteks pasirinktai paskolai padengti. Nuoširdžiai patariame planuoti savo biudžetą, kad išlaidos neviršytų pajamų.

Jei planuojate sumokėti kitų kreditų komisinius, patariame įvertinti galimybę nenaudoti greitųjų kreditų, nes prieš užsikraunant šią naštą, pirmiausia reiktų padengti buvusias skolas. Sprendimas galėtų būti pasiskolinti pinigų iš giminių, draugų ar darbovietės. Apsvarstykite ir papildomo darbo, kuris galėtų padėti padidinti pajamas, galimybę. Pasirinkimas – Jūsų rankose. Ką gi siūlo greitųjų kreditų, teikiamų internetu, kompanijos? Vienos siūlys didesnę nemokamų kreditų sumą, kitos – didesnę maksimalią kreditų sumą, o trečios – mažesnę kreditų procentų normą, Pikalainakeskus.fi palyginimo lentelė visa tai padalinta.

Nemokamai siūlomos paskolos gali būti imamos ilgesnį laiką, pasirenkant kitą tokią paslaugą teikiančią kompaniją, tačiau reikia save drausminti. Didžioji dalis neišduoda trumpalaikių kreditų nuo 18 metų, taip pat bus sunku gauti paskolą esant negatyviai kreditų istorijai ar neturint darbo vietos.

Visiems linkime nesusidurti su tokiu finansinių bėdų sprendimu ir sutvarkyti savo biudžetą pačių rankomis, kad toks reiškinys, kaip greitųjų kreditų paslaugos, Jus aplenktų. Yra įvairių metodų, kaip įveikti finansinius sunkumus, todėl pirmiausia reiktų ieškoti kitų sprendimų, kurie atneš Jums pinigų, o ne griebtis lengviausio varianto.

Kreditų formos, jų paaiškinimas ir paskirstymas:

 

  • Visi greitieji kreditai internetu – gaunami neišeinant iš namų, naudojantis kompiuteriu ir internetu;
  • Pirmoji nemokama paskola – pirmą kartą suteikiama nemokamai: kiek imama, tiek grąžinama;
  • Greitosios paskolos be užstato ir laidavimo – gaunamos tik pateikiant pasą ir dokumentus, atskleidžiančius esamą finansinę padėtį;
  • Trumpalaikės paskolos nuo 18 ar 19 metų – jaunuoliams, kurių materialinė padėtis yra gana stabili;
  • Paskola esant negatyviai kreditų istorijai ar neturint darbo vietos – daugeliu atvejų nesuteikiama;
  • Ilgalaikiai kreditai – suteikiama didesnė suma ilgesniam laikui, pavyzdžiui, 10 000 litų 24 mėnesiams;
  • Greitoji paskola už automobilį – gali pasiskolinti pinigų užstatydamas savo automobilį, bet naudotis juo toliau.